• Personel
 • Turizm
 • Ekip
 • Havalimanı Transfer
 • VIP Servis
Personel Taşımacılığı
personel tasimaciligi4Kurumlar için "ulaşım" söz konusu olunca, herkesin ince eleyip sık dokuduğu bir konudur. Konusunda uzman bir firmanın yapması gereken, uzmanlığını belgeleriyle ispatlamak ve bu belgelerin sorumluluklarını yerine getirmektir. İşte burada biz Mimroyal ailesi olarak, kalite standartları çerçevesinde, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi'nin aynı zamanda 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nun tüm şartlarını yerine getirerek, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
6 ayda bir müşteri memnuniyetini ölçmek için anketler düzenlenir. Bu anketler, eğer yapılmışsa daha öncekiler ile karşılaştırılarak eksiklerin tespiti ve hizmetin iyileştirilmesi için çözümler sunulur.
 • Özel ipad anket uygulaması ile 6 ayda bir müşteriler ziyaret edilerek personele yerinde anket yapılır ve çıkan sonuçlar sayısal verilere dökülerek yönetim ile paylaşılır.
 • ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi gereği öneri ve şikâyetlere 2 saati geçmeden dönüş yapılır.
 • Aylık rutin olarak ‘Gizli Kontrol Planları’ ile araç içindeki hizmet yerinde denetlenir.
 • Operasyon yöneticisi mesai giriş çıkışlarında rutin kontroller yapar.
 • 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun tüm sorumlulukları yerine getirilir.
Turizm Taşımacılığı    
turizm tasimaciligi4

D2 yetki belgeli, deneyimli şoför ve en yeni donanıma sahip her türlü marka model araçlarla yolculuklarınıza keyif katıyoruz.

İster İzmir çıkışlı, isterseniz Türkiye’nin her yerinde yerli ya da yabancı gruplarınız için düzenleyeceğiniz turlara, ihtiyaca göre her kapasite ve donanımda araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ekip Taşımacılığı

ekip tasimaciligiEkip Taşımacılığı hizmetine İzmir Adnan Menderes Havalimanı 2006 yılında İZair ile başlayan firmamız; çok yeni bir sektör olan bu taşımacılığa birçok ilki, yeniliği ve kuralları beraberinde getirmiştir. Milyon dolar değerinde olan havayolu şirketlerinin otomasyon programıyla hazırlanan karmaşık uçucu ekip listeleri firmamızın otomasyon programıyla çok kısa sürede işlenip ekiplerin evden havalimanına ya da havalimanından eve transferleri yapılacak şekilde hazırlanır. 2006 yılından günümüze teknolojinin gelişmesiyle verdiğimiz hizmet en üst seviyeye taşınmıştır.
Ekip taşımacılığı serüvenine başladığımız ilk yılda getirdiğimiz ilkler ve yenilikler;

 • Ekipler alınacakları saatleri, onları alacak kişi ve araç bilgilerini cep telefonlarına gelen sms, cep telefonu wap ekranından ya da bilgisayarlarından kendilerine ait kullanıcı adı ve şifre bilgilerini kullanarak öğrenme imkânı...
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanında 7/24 her türlü desteği vermek üzere açık ofis...
 • Ekip transferi planlaması için otomasyon programı...
 • Taşınan ekibin belgelenmesinde kullanılan VOECHER sistemi...
 • Tüm araçlarda uydu takip sistemi ve ekip adreslerini en hızlı şekilde bulmak amacıyla navigasyon cihazı...
 • Tüm sürücülerde firma adına tanımlı kolay hatırlanan telefon numaraları 0549 646(MİM) 200X (99'a kadar firmamıza tahsis özel numaralar)

Buna göre 2006 yılında vermeye başladığımız hizmet teknolojik imkânların artması ve yapılan başarılı Ekip Planlama operasyonları ile 2008 yılında firmamıza aynı anda İZair, Onur Air, Pegasus, SunExpress, THY ekiplerini taşıma başarısını getirmiştir. Bu operasyonları gerçekleştirirken 1 ay içinde 6 operasyon uzmanı ve 50 araçlık filo ile 10.000 transfer, 300.000 km, 744 mesai saati ve VODAFONE tarafından belgelenen 33.000 dakikalık görüşme gerçekleştirilmiştir.
Firmamız ekip taşımacılığında İZair'e 5 yıl, Pegasus'a 3 yıl, THY'na 2 yıl, SunExpress ve Onur Air'e 1 yıl boyunca hizmet vermiştir.
Başarılı ekip taşımacılığı geçmişimiz ve deneyimimizle birlikte, sahip olduğumuz en iyi ve en yeni operasyon yapımızla sizi referanslarımız arasında görmek bizi mutluluktan uçuracaktır.

 

Havalimanı Yolcu Taşımacılığı

havalimani transferleri

Şüphesiz yorucu uzun ya da kısa bir uçuştan sonra sizi en çok düşündüren sorun havalimanından gideceğiniz noktaya ulaşımınızdır. Zaman kazanmak için tercih ettiğiniz havayolundan sonra karayolu yolculuğunuz kâbusa dönmesin. İşte bu noktada 20 yılı aşkın deneyimimizle havalimanı transferinde sınırsız seçenekle hizmetinizdeyiz. Kişi sayınız ne olursa olsun ekonomik, konfor veya lüks sınıfından dilediğiniz aracı seçebilir, transfer bütçenizi kendiniz planlayabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan şehir merkezi, Çeşme, Alaçatı, Kuşadası, Selçuk, Efes, Meryemana, Gümüldür, Özdere, Urla, Bodrum, Didim, Manisa, Aydın ve istediğiniz her yere ulaşım için;

7/24 Havalimanı Operasyon

0549 646 20 68 / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Vip Servis

İzmir veya Türkiye’nin her yerinde, tüm isteklerinize hitap edebilecek, evinizdeki rahatı size yolda da yaşatabilecek donanıma ve deneyime sahip VIP araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

7/24 Havalimanı Operasyon

0549 646 2068 / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

multivan vip kucuk multivan ic kucuk
vito vip vito ic kucuk